Ücretsiz Chat

Ücretsiz Chat Uygulaması Nedir?

Sayfamızdan yapacağınız sesli chat sistemi tamamen ücretsizdir. Konuşmalarınızın daha sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşmesini istiyorsanız emoji ve küçük resim kullanabilirsiniz. Sayfamız Google aramalarında üst sıralarda çıkmaktadır. Dolayısıyla gerçek bir site olduğu kanıtlanmıştır. Sayfamızda karşılıklı sohbet ettiğiniz kişiler tamamen gerçek kişilerdir. Bazı web sayfaları sanal kişiler veya robotlar ile sohbet ettirmektedir. Ki buda kullanıcıları kandırmaktır. Bütün sohbet severleri web sayfamıza davet ediyoruz. Sayfamızda yer alan kullanıcılarımızın uyması gereken belli başlı kuralları sizler için derledik.

Sayfa Kurallarımız Nedir?

•Kullanıcılarımıza chat programı kullanırken, kişisel bilgileriniz  kesinlikle 3. Bir şahıs ile paylaşmayacağımızın garantisini veriyoruz.

•Kişisel bilgilerinizi ancak siz paylaşabilirsiniz. Ama biz bunu yapmanızı önermiyor ve onaylamıyoruz.

•Sayfamızda kullanıcılar arasında yapacağınız konuşma mutlaka saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde olmalıdır.

•Aynı anda birçok kişi ile konuşabilirsiniz.

Ücretsiz chat uygulamamızdan yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sayfamıza üye olmanızdır. Ahlaki konuşma sınırını aşan kullanıcıları lütfen yönetici paneline bildiriniz. Bizi tercih eden kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.